Par kompāniju

Laipni lūdzam Consolidation Services SIA mājas lapā.
Mēs esam dinamiski attīstoša un entuziasma pilna kompānija, kura ir gatava risināt jebkuras sarežģītības uzdevumus. Mēs esam gatavi izstrādāt klientam visoptimālāko kravas pārvadājumu maršrutus noteiktajos termiņos un garantēt uzticamas partneru attiecības.

Kompānijas "Consolidation Services SIA" kolektīvs tiek atlasīts no pieredzējušiem speciālistiem auto un jūras kravu pārvadājumu jomā, kuri spēj atrast risinājumu formulētiem uzdevumiem.

Uzņēmuma vērtības

Apkalpoto kravu uzmanīga pārraudzība un katra klienta individuālo vēlmu izpratne un apmierināšana.

Uzņēmuma misija

Mēs pārvadājam- jūs pelnat!

Sadarbība.

Mūsu kompānija piedāvā izdevīgus nosacījumus aģentu un starpnieku sadarbībai. Mēs piedāvājām dažādas motivēšanas un bonusu programmas.

Ja jūs esiet ieinteresēti atrast uzticamu un kvalitatīvu transporta loģistikas pakalpojumu sniedzēju, mēs būsim priecīgi sadarboties ar jums un esam gatavi izskatīt jebkurus jūsu priekšlikumus.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi.

Dzelzceļa kravu pārvadājumi ir uzticams, lēts un drošs kravu transportēšanas veids. Ar nosacījumu, ka pasūtītāja noliktava atrodas dzelzceļa staciju tuvumā, šīs pārvadājumu veids kļūst par īpaši aktuālu.

Dzelzceļa kravu pārvadājumu priekšrocības - zemas kravu pārvadājumu izmaksas, dzelzceļa funkcionēšanas neatkarība no klimatiskiem apstākļiem, iespēja pārvadāt lielus kravu apjomus uz tālām distancēm.

Mūsu mērķis ir nodrošināt kravas piegādi termiņā un ar minimālām izmaksām, un tādējādi nodrošināt mūsu klienta biznesa efektivitāti.

Kravas pārvadājumi Pasaules mērogā.
Jūras kravu pārvadājumi.

Jūras kravu pārvadājumi ir visefektīvākais, samērā lēts un izplatīts kravas pārvadājumu veids. Pateicoties augstai celtspējai un caurlaides spējai, kuģi ļauj būtiski samazināt pārvadāšanas izmaksas, piedāvājot drošu kravu pārvadājumu iespēju.

Domājot par jūsu kravu drošību, mēs iesakām apdomāti izvēlieties partneru, kuram ir jābūt spējīgam izstrādāt jums optimālāko loģistikas modeli, garantējot sniegto pakalpojumu kvalitāti un uzticamību.

Izvēloties profesionāļus transporta kompānijas jomā, jūs būtiski samazināsiet izmaksas, pateicoties optimālākām kravas pārvadāšanas ātrumam, un mūsu entuziasma pilni edarbinieki piedāvās jums unikālus risinājumus, kā arī atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

Auto kravu pārvadājumi.

Auto kravu pārvadājumi ir neatņemams posms attiecībās starp preču ražotāju un gala patērētāju jebkurā biznesa jomā, tirdzniecībā vai ražošanā.

Galvenā auto kravu pārvadājumu priekšrocība - iespēja nodrošināt kravas piegādi "no durvīm līdz durvīm", kas būtiski samazina riskus un ļauj samazināt arī izmaksas.

Ņemot vērā auto kravu pārvadājumu specifiku un pareizi izmantojot šī pakalpojuma priekšrocības, pareizi izvēlētais transporta speciālists palīdzēs jums veikt drošu un operatīvu kravas piegādi līdz kravas saņēmējam.

Muitas pakalpojumi.

Mūsu kompānija piedāvā pilno muitas brokeru pakalpojumu spektru, organizējot kravas piegādi "no durvīm līdz durvīm" - tranzīts caur Latvijas teritoriju, muitas formalitāšu kārtošana.

Saskaņā ar atļauju, kuru izdevis Latvijas Republikas Valsts Ieņēmumu dienests, uzņēmums veic muitas deklarāciju noformēšanu. Muitas brokeru pakalpojumi tiek piedāvāti, pamatojoties uz līgumu, ko paraksta kompānija un klients, un kura rezultātā Consolidation Services garantē noteikto valsts nodokļu samaksu.

Kompānijas speciālisti ar lielu pieredzi palīdzēs prātīgi un operatīvi atrisināt jautājumus, kuri ir saistīti ar kravu importu Eiropas Savienības valstīs, izpildīt visas formalitātes, kuras ir saistītas ar kravu eksportu no Eiropas Savienības, noformēt pilno dokumentu paketi kravu transportēšanai.

Lai atvieglotu muitas formalitāšu kārtošanu un atbrīvotu klientus no rūpēm par pareizu dokumentu aizpildīšanu, Consolidation Services piedāvā šādus pakalpojumus:

 • klientu pārstāvniecība muitas institūcijās, deklarējot importēšanas, eksportēšanas un tranzīta procedūras;
 • nosūtīto un saņemto kravu deklarēšana;
 • nodokļu aprēķināšana;
 • brokera pakalpojumus, veicot nodokļu maksājumus;
 • konsultācijas par muitas jautājumiem.
Noliktavas pakalpojumi.

Mēs piedāvājām mūsu klientiem lielisku iespēju optimizēt izmaksas par pašu noliktavas laukumu uzturēšanu. Jums nebūs nepieciešams uzturēt noliktavas darbinieku un speciālistu komandu - par to parūpēsimies mēs.

Mēs ar prieku piedāvāsim jums:

 • segta / atsegta glabāšana
 • preces pakošana / pārpakošana
 • preces marķējums / pakojuma marķējums
 • iekraušanas un izkraušanas operācijas
 • pārkraušana un nosvēršana
 • apsargājamās noliktavas telpas
 • taras utilizācija
Dokumenti / foto